V dnešní době není skoro možné mít nemovitost bez toho, abyste si na ní nemuseli vzít hypotéku či jiný druh úvěru. Ale ani získání hypotéky není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.
Na trhu je spousta možností financování bydlení či jiných záležitostí, které nabízejí finanční společnosti. Jednomu by z toho šla hlava kolem, ale jakmile dojde na lámání chleba, tak spousta klientů odchází se zklamáním a s nepořízenou. Jak je to možné?

nemovitost

Získání jakéhokoliv úvěru totiž provází spousta podmínek, a jakmile je klient nesplňuje, tak se před ním dveře zavírají. Častým problémem, proč tomu tak je, jsou registry dlužníků, nízký příjem či neschopnost příjem doložit.
Naštěstí je i hypotéka bez příjmu.

V praxi to znamená, že klient není povinen svoje příjmy dokládat a záleží tak pouze na něm, jestli si je vědomý toho, že je či není schopen splácet. Tento druh úvěru poskytují obvykle nebankovní společnosti a mnohdy může být nedoložení výše platu kompenzováno vyšším úrokem, potřebou ručitele či nižší částkou k půjčení. Co však zůstává u všech hypoték stejné, je nutnost ručit nemovitostí.
Hypotéka bez příjmu se tak stává dostupným řešením pro všechny zájemce a svitá tak naděje, že si konečně můžete pořídit vytoužené vlastní bydlení a v případě americké hypotéky i třeba zařízení, dovolenou či vyplacení dluhů a exekucí.